İl ve Final Toplantılarına Katılan STK Temsilcileri

BOLU TOPLANTISINA KATILAN STK TEMSİLCİLERİ
  KURUM KATILIMCI İL
1 BOLU EĞİTİM VE ÖĞRETİM HİZMETLERİ DERNEĞİ İsmail Öztürk Bolu
2 SAFRANBOLU İŞ VE MTSLEK SAHİBİ KADINLAR DERNEĞİ Ayşe Ebru Doğrul Yücel Karabük
3 BOLU KADINLAR DAYANIŞMA DERNEĞİ Fatma Pehlivan Bolu
4 BOLU İMAM HATİP LİSESİ MEZUNLARI VE MENSUPLARI DERNEĞİ Muhittin Öztürk Bolu
5 TÜRK EĞİTİM SEN BOLU ŞUBESİ Emine Gül Akman Bolu
6 TÜRK EĞİTİM SEN BOLU ŞUBESİ Eylül Dernirtaş Bolu
7 MEMUR-SEN Ahmet Koçak Bolu
8 EĞİTİM BİR-SEN Erkan Akman Bolu
9 ÇAĞ HUKUKÇULAR DERNEĞİ Erol Altıntaş Bolu
10 ÇAYCUMA VE ÇEVRE KÖYLERİNİ KALKINDIRMA, GÜZELLEŞTİRME VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ Adem Bostancı Zonguldak
11 DÜZCE KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ Birsen Özbay Düzce
12 EĞİTİMLİ İNSAN AİLİNÇLİ TOPLUM DERNEĞİ Ahmet Caner Bolu
13 EĞİTİMLİ İNSAN AİLİNÇLİ TOPLUM DERNEĞİ Ahmet Alp Bolu
14 GENÇ TEMA TOPLULUĞU İsa Taş Bolu
15 MARKA DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI Ömer Faruk Zorlu Bolu
16 BOLU ÇEVRE DERNEĞİ Ayşegül Özer Bolu
17 BOLU BAĞIŞÇILAR VAKFI Zühal Kılınç Bolu
18 BOLU MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ Şerafettin Er Bolu
19 BOLU MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ Muhammed Perçin Bolu
20 BOLU ELİŞİ HATIRALARI DERNEĞİ Güler Burgucu Bolu
21 BOLU ELİŞİ SANATLARI DERNEĞİ Betül Sağlık Bolu
22 İZZET BAYSAL DEVLET HASTANESİ KETEM Dilek Çürük Bolu
23 ÇAYCUMA VE ÇEVRE KÖYLERİNİ KALKINDIRMA, GÜZELLEŞTİRME VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ Savaş Çiloğlu Zonguldak
24 DAĞKENT ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ Hikmet Manaz Bolu
25 ZİHİNSEL YETERSİZ ÇOCUKLARI YETİŞTİRME VE KORUMA VAKFI Fatma Atalay Bolu
26 ZİHİNSEL YETERSİZ ÇOCUKLARI YETİŞTİRME VE KORUMA VAKFI Züriye Doğanuz Bolu
27 BOLU ÇEVRE DERNEĞİ Resul Deveci Bolu
28 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ KADIN DOĞUM ANABİLİM DALI Prof. Dr. Melahat Emine Dönmez Bolu
29 ZONGULDAK İLİ KALKINMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ Ziya Açıkgöz Zonguldak
30 EĞİTİMLİ İNSAN BİLİNÇLİ TOPLUM DERNEĞİ Yusuf Söğütdelen Bolu
TRABZON TOPLANTISINA KATILAN STK TEMSİLCİLERİ
KURUM KATILIMCI İL
1 KARADENİZ KADIN DAYANIŞMA DERNEĞİ (KARKAD-DER) Nilüfer Akgün Trabzon
2 TEMA VAKFI TRABZON TEMSİLCİLİĞİ Güler Eüez Trabzon
3 DOĞALVE TARİHİ DEĞERLERİ KORUMA DERNEĞİ Coşkun Erüz Trabzon
4 DOĞALVE TARİHİ DEĞERLERİ KORUMA DERNEĞİ Özlem Günaydın Trabzon
5 YETİŞME ÇAĞINDAKİ ÇOCUKLARI KORUMA DERNEĞİ Nuray Usta Trabzon
6 KARADENİZ ULUSLARARASI ARAŞTIRMALAR DERNEĞİ (KUAD) Oğuz Alp Başoğulları Trabzon
7 TRABZON AİLE HEKİMLERİ DERNEĞİ (TRAHED) Canan Tannver Trabzon
8 ARSİN DOĞU KARADENIZ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ (DOKAR) Hülya Kalaycıoğlu Trabzon
9 SÖĞÜTLÜ BELDESİ DERNEĞİ Zehra Temel Trabzon
10 TRABZON KADIN GELİŞİM VE İLETİŞİM DERNEĞİ EsmaAlâ Türkmen Trabzon
11 TRABZONSPOR YÜZME KULÜBÜ DERNEĞİ Fatma Karaköse Trabzon
12 TRABZON TENİS DAĞCILIK KAYAK KULÜBÜ Aydın Atasoy Trabzon
13 TÜRK ANNELER DERNEĞİ Ziynet Şener Trabzon
14 TÜKETİCİYİ KORUMA DERNEĞİ Zümrüt Turgay Trabzon
15 ORDU FINDIK ÜRETİCİLERİ KALKINDIRMA DERNEĞİ Cengiz Keskin Ordu
16 RİZE AİLE HEKİMLERİ DERNEĞİ Sayragül Şişmanlar Rakıcı Rize
17 SİGARA VE UYUŞTURUCULARLA MÜCADELE DERNEĞİ Ali Öner Rize
18 KÜLTÜR, TURİZM VE GÜÇLENDİRME DERNEĞİ Şeref Algül Trabzon
19 ŞALPAZARI KADIN GİRİŞİMCİLERİ, KÜLTÜR VE TURİZM DERNEĞİ Mehmet Yaşar Trabzon
20 MAZLUMDER Mehmet Çınar Trabzon
21 KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ İnci Emirzeoğlu Trabzon
22 TRABZON BAROSU Melek Çağla Bekar Trabzon
23 TRABZON BAROSU Merve Yolcu Trabzon
24 TEKNİK ELEMANLAR DERNEĞİ Tahsin Çıtlak Trabzon
25 TEKNİK ELEMANLAR DERNEĞİ Cemal Akdeniz Trabzon
26 TÜKETİCİYİ KORUMA DERNEĞİ Erdoğan Turgay Trabzon
27 TRABZON TİCARET VE SANAYİ ODASI Mustafa Albayrak Trabzon
28 YAŞAM KADIN MERKEZİ Nuran Aydın Trabzon
29 GİRESUN GİRİŞİMCİLERİ GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ Serdar Demirkan Giresun
ÇORUM TOPLANTISINA KATILAN STK TEMSİLCİLERİ  
KURUM KATILIMCI İL
1 ÇORUM VALİLİĞİ İsa Doğanay Çorum
2 ÇORUM GENÇ TURİZMCİLER DERNEĞİ Seyhan Kati Çorum
3 ÇORUM ONKO-SAV KANSERLE SAVAŞ DERNEĞİ Ülfet Uncu Çorum
4 İLİM YAYMA CEMİYETİ Erdal Karakaş Çorum
5 TÜRKİYE İSRAFI ÖNLEME VAKFI (TİSVA) Burcu Sakınmaz Çorum
6 ÇORUM KANSER HASTALARI DAYANIŞMA DERNEĞİ Munise Şahin Çorum
7 ÇORUM KANSER HASTALARI DAYANIŞMA DERNEĞİ Bekir Şahin Çorum
8 SEVGİ EVLERİNİ YAŞATMA VE KORUMA DERNEĞİ (SEVGİDER) Selime Ergüven Çorum
9 AKTİF ÇALIŞANLAR DERNEĞİ Beşir Bostancı Çorum
10 İNSAN HAKLARI VE DEMOKRASİ DERNEĞİ Kenan Yaşar Çorum
11 ÇORUM ARMONİ EĞİTİM VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ Sevim İnce Çorum
12 HİTİT GENÇLİK DERNEĞİ Sadık Sirke Çorum
13 HİTİT GENÇLİK DERNEĞİ Feyza Sarıca Çorum
14 HİTİT GENÇLİK DERNEĞİ Hakan Velidedeoğlu Çorum
15 AMASYA GÖNÜLLÜ EĞİTİMCİLER YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Sayit Balcı Amasya
16 EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI Kadir Çatal Çorum
17 AMASYA EĞİTİMCİLER DERNEĞİ Ayhan Ak Amasya
18 DEMOKRATİK EĞİTİMCİLER SENDİKASI Nihat Örs Çorum
19 SAĞLIK-SEN Selim Taşkıran Çorum
20 EHL-İ BEYT DERNEĞİ Teoman Şahin Çorum
21 EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI Hüseyin Kır Çorum
22 BÜRO MEMUR-SEN Necat Yazıcı Çorum
23 EĞİTİM BİR-SEN Mesut Karaca Çorum
24 HİTİT ÜNİVERSİTESİ Ömer Dinç Çorum
25 ARMONİ DERNEĞİ Hatice Yazıcı Çorum
 BURDUR TOPLANTISINA KATILAN STK TEMSİLCİLERİ  
  KURUM KATILIMCI İL
1 KADIN EL EMEĞİ EĞİTİM VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Gülcan Elduran Burdur
2 BURDUR TÜM EMEKLİLER DERNEĞİ Ali Tekin Burdur
3 BURDUR TÜKETİCİYİ KORUMA DERNEĞİ Erhan Sezer Arslan Burdur
4 BURDUR SİVİL TOPLUM PLATFORMU Kemal Arslan Burdur
5 BURDUR TÜCCAR VE İŞADAMLARI DERNEĞİ Nuri Aktan Burdur
6 ŞUURLU ÖĞRETMENLER DERNEĞİ BURDUR ŞUBESİ Abdurrahman Turan Burdur
7 USTA ÖĞRETİCİLERLE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ Vesile Ürküt Burdur
8 ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ Sevgi Öztürk Burdur
9 GÖLLER BÖLGESİ TEKNİK ELEMANLARI DERNEĞİ Süleyman Arlı Burdur
10 ISPARTA BAROSU Mustafa Varol Isparta
11 MEHMET AKİF ÜNİVERSİTESİ Abdurrahman Çetin Burdur
12 MEHMET AKİF ÜNİVERSİTESİ İsmail Besili Burdur
13 MEHMET AKİF ÜNİVERSİTESİ Erhan Demirci Burdur
14 EĞİTİM BİR-SEN Mücahit Kılınç Burdur
15 BURDUR BAROSU Mehmet Çavdar Burdur
16 BURDUR BAROSU Ayşe Varol Burdur
17 BURDUR TÜKETİCİ HAKLARI DERNEĞİ Ahmet Can Burdur
18 KÜLTÜR VE TURİZM DERNEĞİ Ömer Çetin Burdur
19 BURDUR İMAM HATİP LİSESİ MEZUNLARI DERNEĞİ (BİHDER) Ömer Bütüner Burdur
20 BİRLİKTE BAŞARALIM DERNEĞİ Mehmet Oral Burdur
21 ÖZÜRLÜLER DERNEĞİ Mustafa Özsarı Burdur
22 KAMU-SEN Alaettin Altay Burdur
23 İL ÖZEL İDARESİ İbrahim Şimşek Burdur
24 ANADOLU ASLANLARI İŞADAMLARI DERNEĞİ (ASKON) Turgay Çarboğa Burdur
25 ZİHİNSEL ENGELLİLER İL TEMSİLCİLİĞİ Ali Şengel Burdur
 ANKARA FİNAL TOPLANTISINA KATILAN STK TEMSİLCİLERİ  
  KURUM KATILIMCI İL
1 EĞİTİMLİ İNSAN BİLİNÇLİ TOPLUM DERNEĞİ Ahmet Caner Bolu
2 BOLU ÇEVRE DERNEĞİ Ayşegül Özer Bolu
3 BOLU BAĞIŞÇILAR VAKFI Zühal Kılınç Bolu
4 BOLU ELİŞİ SANATLARI DERNEĞİ Betül Sağlık Bolu
5 TÜRK EĞİTİM SEN BOLU ŞUBESİ Eylül Demirtaş Bolu
6 EĞİTİMLİ İNSAN BİLİNÇLİ TOPLUM DERNEĞİ Yusuf Söğütdelen Bolu
7 ÇAYCUMA VE ÇEVRE KÖYLERİNİ KALKINDIRMA, GÜZELLEŞTİRME VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ Savaş Çiloğlu Zonguldak
8 ZONGULDAK İLİ KALKINMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ Ziya Açıkgöz Zonguldak
9 ÇAYCUMA VE ÇEVRE KÖYLERİNİ KALKINDIRMA, GÜZELLEŞTİRME VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ Adem Bostancı Zonguldak
10 TRABZON AİLE HEKİMLERİ DERNEĞİ Canan Tanrıver Trabzon
11 ORDU FINDIK ÜRETİCİLERİ KAL­KINDIRMA DERNEĞİ Cengiz Keskin Ordu
12 ARSİN DOĞU KARADENİZ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ (DOKAR) Hülya Kalaycıoğlu Trabzon
13 ŞALPAZARI KADIN GİRİŞİMCİLERİ, KÜLTÜR VE TURİZM DERNEĞİ Mehmet Yaşar Trabzon
14 KÜLTÜR TURİZM VE GÜÇLENDİR­ME DERNEĞİ Şeref Algül Trabzon
15 İLİM YAYMA CEMİYETİ Erdal Karakaş Çorum
16 SEVGİ EVLERİNİ YAŞATMA VE KORUMA DERNEĞİ (SEVGİDER) Selime Ergüven Çorum
17 DEMOKRATİK EĞİTİMCİLER SEN­DİKASI Nihat Örs Çorum
18 HİTİT GENÇLİK DERNEĞİ Sadık Sirke Çorum
19 USTA ÖĞRETİCİLERLE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ Vesile Ürküt Burdur
20 BURDUR BAROSU Mehmet Çavdar Burdur
21 BURDUR TÜCCAR VE İŞADAMLARI DERNEĞİ Nuri Aktan Burdur
22 ŞUURLU ÖĞRETMENLER DERNEĞİ BURDUR ŞUBESİ Abdurrahman Turan Burdur
23 ZİHİNSEL ENGELLİLER İL TEMSİLCİLİĞİ Ali Şengel Burdur
24 EMEKLİLER DERNEĞİ Naciye İvgen Burdur

Comments are closed.