YASADER 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Derneğimizin 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı 13 Haziran 2016 Pazartesi günü saat 19:00’da Midas Otelde (Tunus Caddesi, Ankara) gerçekleştirilmiştir.

Açılış, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Divan seçimi yapılmıştır. Denetim Kurulu Raporu, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu okunmuş, Yönetim Kurulu ibra edilmiştir. Yeni dönemde görev alacak dernek organlarına üyeler seçilmiştir. Yönetim Kuruluna çeşitli konularda yetki verilmesiyle birlikte tahminî bütçe görüşülmüş ve kabul edilmiştir. Kapanışın ardından iftar yemeğiyle programa devam edilmiştir.

20 Haziran 2016 tarihinde ise iki yıl için seçilen yeni dönem Dernek Yönetim Kurulu üyeleri bir araya gelmiştir. Önümüzdeki dönem içerisinde dernek faaliyetlerini yürütmek üzere görev dağılımı belirlenmiştir. Habip KOCAMAN Yönetim Kurulu Başkanı, Muaz Ayhan IŞIK Başkan Yardımcısı, Burcu CENGİZ Genel Sekreter, Mustafa KELEŞ Sayman olarak belirlenmiştir. Toplantıda ayrıca, projeler, sosyal medya, internet sayfasının yönetimi gibi konu alanlarında görev ve sorumluluklar belirlenmiştir. Denetim Kurulu üyeleri de Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte toplantıya katılmıştır. Denetim Kurulu Başkan olarak Ahmet YÜKSEL’i belirlemiştir.

This entry was posted in Genel and tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.